Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

13. 2. 2017

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sample of Blood Pressing

(APexFeeniner, 27. 9. 2018 3:38)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-avis-prix/

Slavnostní velmi úspěšné a důstojné

(D:Chaloupka, 12. 2. 2017 12:27)

(Poděkování ...., 5. 9. 2012 14:24)

V úterý 4.9.2012 proběhlo nevšední setkání s noblesou tomuto klubu vlastní a slavnostní předání skutečně nádherných kompletů, medaile "Filokartisté Frýdek-Místek" v etui s certifikátem a vizitkou. Tento komplet obdržel každý pravidelný účastník klubu za bohaté asistence nejen fotoobjektivů, ale také za přítomnosti naší svěží asistentky Šárky a všech zúčastněných. A věřte, nebylo nás málo.
Touto cestou proto děkujeme především "otci" této vynikající myšlenky Vaškovi, potom tvůrci této myšlenky, výtvarníkovi Borisovi a nakonec zhotoviteli této myšlenky Romanovi.
Také obrovský dík patří lidičkám kolem perfektní přípravy této skvělé akce, Jirkovi,Míše,Haně a Šárce.
Rovněž musíme poděkovat za vzornou obsluhu Haně a Šárce, obětavým včeličkám, které se vzorně a neúnavně staraly o naše "žaludky" během celého odpoledne a večera.
Nakonec nás poctili svou milou návštěvou skutečně vzácní hosté, Honza a Dalibor B.

Za všechny přítomné ještě jednou děkuje Dalibor Ch.

pohlednice mauritius

(turhanovska@seznam.cz, 21. 6. 2016 10:27)

mám pohlednici z r 1982 z ostrova mauritius s modrou známkou plus ještě jedna od kamarádky z afriky a 2 pohlednice s hitlerem z r 42 dejte nabídku turhaNOVSKÁ

pohlednice mauritius

(turhanovska@seznam.cz, 21. 6. 2016 10:26)

mám pohlednici z r 1982 z ostrova mauritius s modrou známkou plus ještě jedna od kamarádky z afriky a 2 pohlednice s hitlerem z r 42 dejte nabídku turhaNOVSKÁ

Pár slov

(Aerla, 31. 10. 2009 20:26)

DOBRÝ VEČER.
PROHLÍŽÍM SBĚRATELSKÉ STRÁNKY FILATELIE A OTEVŘELA JSEM TU VAŠI.LÍBÍ SE MI,ZÁBAVNĚ NÁPADITÁ,MILE A PŘEHLEDNĚ ,,SROVNANÁ,,.
PŘEJI VÁM RADOST A ÚSPĚŠNÉ PROPAGOVÁNÍ VAŠÍ STRÁNKY A ZÁLIBY.

proč jsem ještě sběratel

(Leopold Němec, 29. 7. 2009 19:03)

Od pana Galdy jsem na Aukru vydražil pohlednici."Zásluhou" České pošty se obchod neúměrně protáhl a zkomplikoval. Pan Galda svým naprosto profesionálním přístupem a velkou vstřícností umožnil dotáhnout obchod do konce k mé naprosté spokojenosti.Jsem zkušený a dlouholetý sběratel. Díky prodejcům jako je pan Galda, je pro mne sběratelství stále ještě záliba. Děkuji pana Galda. Až budu mít někdy cestu do Frýdku-Místku, určitě se ve Vašem obchodě zastavím. Přeji radost ze sbírání a dobré obchody. S pozdravem Leopold Němec, Boskovice.

Přání

(Šárka, 24. 7. 2008 12:18)

Milý Jiří, nechť jsou Tvé webové stránky provázeny spoustou kladných
komentářů...to Ti přeje kamarádka Šárka

Klub filatelie

(Václav Peter, 4. 7. 2008 16:06)

Přemýšlel jsem dlouho o tom, jaký článek bych měl napsat na téma, proč chodím rád do klubu filatelie k Jirkovi Galdovi. Je toho hodně, a tak bude nejlepší, když to shrnu do několika bodů.
Už dlouho jsem si přál, aby byl ve Frýdku-Místku klub, obchod a restaurace pro filatelisty pod jednou střechou. Sen se mi splnil.
Pak jsem měl obavu, aby mne to tady i ostatní naplňovalo jako sběratele. Jsem přesvědčen, že se to Jirkovi podařilo. Dá se tu vidět i koupit rozmanitý filatelistický, filokartistický a i jiný sběratelský materiál, jako jsou faktury, kolky, ceniny a pod.
Je zde možno nahlédnout do mnoha různých katalogů a příruček a
hlavně se zde dá získat mnoho informací, které si zde pravidelní i nepravidelní návštěvníci předávají mezi sebou. Navzájem si ukazují své přírůstky a přebytky, které za poslední dny sehnaly. A tak tu probíhají i miniburzy.
V neposlední řadě sem také chodím k vůli lidem, bez nich by to nikdy nebyl klub. Proto se vždy těším na úterky od 15.00 do 18.00 hod. ( No někdy jsme tu i déle......)
Jinak já sbírám především pohlednice Frýdku-Místku, okresu Frýdek-Místek,Bílovce, Beskyd a jiný regionální sběratelský materiál. Tak se stavte. Budu se těšit.
S pozdravem Václav P e t e r